Soru ve isteklerinizi en hızlı bir şekilde cevaplayacak ekimiz taleplerinizi beklemektedir.

0216 589 93 33  

İstanbul Temizlik

Temizlikçi Kadın istanbul

İstanbul Daire Temizlik Şirketleri

İstanbul Eşyalı Ev Temizliği

İstanbul Endüstriyel Temizlik

İstanbul Koltuk Yıkama Şirketleri

Maltepe Koltuk Temizleme Şirketleri

Küçükyalı Halı Yıkama Fabrikası

Maltepe Halı Yıkama Yerleri

İstanbul Halı Yıkama Firmaları

Maltepe Ev Temizlik Firmaları

Kadıköy Ev Temizlik Şirketleri

Cam ve Dış Cephe Temizliği

İstanbul Gündelikçi Temizlik

Fabrika Temizliği Şirketleri

Zemin Temizliği Firmaları

Hastane Temizliği Şirketleri

Okul, Dersane Temizliği

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Daire Temizliği

İstanbul İlaçlama Şirketleri

İstanbul Plaza Temizliği

İstanbul Villa Temizliği

İstanbul Gemi, Yat Temizliği

İstanbul İşyeri Temizliği

Cami, İbadethane Temizliği

İstanbul Temizlik Şirketleri

İstanbul Temizlik Firmaları

İstanbul Temizlik Hizmetleri

İstanbul temizlik işi şirketleri


Müşteri hizmetleri departmanımıza online olunan her an bağlanabilir ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz.Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak görevimizdir.

istanbul temizlik firmaları

 

İSTANBUL EV TEMİZLİK ŞİRKETİ

Ev temizliği şirketi arayan müşterilerimize her şey dahil hizmet vermektedir. (Daireler için keşif hizmetimiz yoktur, 500 m2 üzerindeki alanlar için ÜCRETSİZ keşif servisimiz mevcuttur). Ev temizliği, daire ve küçük ölçekli ofis,işyeri temizlikleri hakkında bilgi ve fiyatlandırmayı öğrenebilmek için meskeninizin metrekaresi ve nerede bulunduğunu bizi aradığınızda bildirmeniz yeterli.Temizlik hizmeti talebinde bulunmak için dilediğiniz gün ve saatte bizi arayabilirsiniz…

Eşyalı evde yapılan işlemler: Evinizin temizlik işlemleri için bizi aramanız durumunda, fiyatlandırma ve hizmet şekli hakkında bilgi alabilirsiniz.

İSTANBUL ev temizliği için yapılan işlemler:

Koltuk yıkama, duvar silimi, camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve seramiklerinin derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması.Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği.Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi.Parke, marley, mermer, seramik, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi.Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. 
İSTANBUL İnşaat Sonrası Ev Temizliği

Cam çerçeve ve doğramalarının bant, etiket, harç ve boya gibi atıklardan arındırılarak temizlenmesi,Camlarda olabilecek muhtemel, boya, harç, bant, mantar, silikon vb. atıkların kazınarak içten ve dıştan silinmesi.Duvarların tozunun alınması,Mutfak dolaplarının içlerinin vakumla çekilmesi ve içli dışlı silinerek ince temizliğinin yapılması.

Banyo ve wclerin duvarlarının inşaattan kaynaklanan harç, boya, kireç ve alçı izlerinin kazınarak kimyasal ile yıkanması ve durulanması.Banyo dolapları ve aksesuarlarının silinmesi.Banyo ve wclerin ince temizliğinin yapılması.Kapı, petek ve prizlerin silinmesi.Balkonların yıkanması.İnşaat sonrası evin zemin türüne göre (parke, marley, mermer, fayans) temizliğinin sağlanması.

İSTANBUL Yangın Sonrası Ev Temizliği:

Yangın felaketi yaşayan evlerin tüm ince temizliği, tadilatı ve onarımını üstleniyoruz.Daire içerisini is, kurum, yanık ve kokudan arındırarak yangından dolayı oluşan onarımlık tüm bölgeleri onarıyoruz.Duvar, tavan, sıva, alçı , fayans döküntüleri, dolap yanıkları, yanmış cam çerçevelerinin yenilenmesi, zarar görmüş parkelerin sökülerek değiştirilmesi.Tüm daire içinin boya ve badanasının yapılması.Tüm eşyaların silinerek dezenfektesinin yapılması, Yangın sonrası kapı, petek ve prizlerin silinmesi.Halı ve koltukların yıkanması.Tüm evin ince temizliğinin yapılması ve kokudan arındırılması için komple dezenfekte kimyasalı sıkılması.

ORGANİZASYON ÇALIŞMA:
Evinizin inşaat sonrası teslimatı yapıldıktan sonra bizi aramanız durumunda vereceğiniz bilgiler doğrultusunda telefon ile fiyatlandırma yapılabilmektedir.
*Metrekareye orantılı olarak oluşturulacak ekip sayısı size belirtilir, belirlenen gün ve saatte personellerimiz dairenizde olur.
ÖDEME ŞEKLİ:
Genellikle iş bitimi ve nakit.

Ev Temizliği şirketi hizmetlerimiz:
İSTANBUL bölgesinde ofis temizliği
İSTANBUL ev temizliği yapan şirketler
İSTANBUL cam silimi firmalar
İSTANBUL İnşaat temizliği şirketleri
İSTANBUL Dış cephe temizliği
İSTANBUL  Bina temizliği
Cila uygulama
MALTEPE’deki fabrikaların temizlikleri
Tadilat sonrası temizlik
Taşınma sonrası temizleme
Taşınma öncesi temizlikleri
İSTANBUL cam silimi
Dıştan cam temizlikleri
Sert zemin yıkama
Apartman temizleme
Plaza tarzı binaların temizlenmesi (dıştan, vinç yardımı ile)
İSTANBUL cam temizliği şirketi
Fuar temizliği
Bina cam silme
İSTANBUL ofis temizliği
Stand temizlik
Temizlik personeli istihdamı (Eleman temini)
Günlük temizlik, haftalık temizlik, aylık temizlik

Üniversite, fırın, ev, hastane, konut, restoran, lokanta, sağlık ocağı, yurt, mağaza, yuva, dükkan, alış veriş merkezi (AVM), otel, depo, pastane, camii, yemekhane, imalathane, ofis, hamam, market, büro, tatil köyü, ticaret merkezi, üretim alanları, işyeri, okul, bina, apartman, daire, pansiyon, dershane, kolej, klinik, eczane, güzellik salonu, tıp merkezi, film çekim yerleri (set ve stüdyo), fuar ve stand alanları, spor salonu, tiyatro ve temizlik ihtiyacı olan her bölgeye her alana hizmet veriyoruz. Eşyalı, boş, inşaattan çıkmış, yangın sonrası veya su baskını görmüşse lütfen bu hususları bizi aradığınızda belirtiniz.

İSTANBUL ev temizliği şirketi, MALTEPE inşaat sonrası ev temizlik şirketi, İSTANBUL boş evlerin temizlenmesi, MALTEPEde ev temizlik şirketleri, İSTANBUL ofis temizliği

İstanbul temizlik firmaları İSTANBUL temizlik şirketleri

Dünyada ve Türkiye'de ev temizlik iş ilanları hizmet sektörünün çok eski tarihçesi temizlik iş ilanları olmasına rağmen temizlik hizmetlerinin bir sektör olarak tanımlanması özellikle Avrupa'da 1900 lü, yılların çeşme yazlık ev temizliği başlarına rastlamaktadır. Almanya'da 1902 yılında başlayan sektörle İstanbul yazlık evler  ilgili ilk gelişmeler, Türkiye' de 1992 yılında, yaklaşık doksan ev ilaçlamaları yıl sonra başlamıştır. Günümüz dünyasındaki haşere ilaçlamaları İSTANBUL  hızlı değişimlere kısa sürede İzmir haşere ilaçlama İzmir deki uyum sağlamak ve diğer işletmelerle koltuk yıkamacı rekabet etmek temizlik firmaları İzmir  tüm işletmelerin en önemli sorunu dış cephe temizliği haline gelmiştir. Buna, kentleşme ve sanayileşmedeki  temizlik firmaları İzmir hızlı ilerlemeler de eklenince, evlere temizlik şirketi gerek, profesyonel ev temizlik firması yaşamda gerekse bireysel yaşamda bazı İzmir temizlik şirketleri hizmetlerin dışarıdan alınması kaçınılmaz temizlikci bayan olmuştur. Bu ihtiyaca bağlı olarak temizlik elemanı ortaya çıkan temizlik hizmetleri inşaat temizlik şirketleri depo temizliği işletmelerinin zaman içerisinde ofis temizliği hizmet sunum temizlik hizmeti alanlarını da genişlettikleri bayan temizlikci görülmektedir. Diğer işletmelere ve kişilere; 
• Yönetim, temizlik şirketleri İzmir,ev temizlik şirketi
• Teknik bakım, 
• Güvenlik, • Temizlik şirketleri
• İlaçlama koltuk yıkamacı
• Havuz bakımı, 
• Peyzaj, ev temizleme şirketleri
• Catering, 
• Hukuk, temizlik izmir
• Proje hizmetleri, 
• Gayrimenkul hizmetleri de ev temizliği veren bu işletmelerin hizmet çeşitleri her geçen gün artmaktadır. Türkiye’de Cumhuriyetin kuruluşundan cam temizlik sonra yıkılan kentlerin yeni¬den inşası tarıma  evlere temizlik şirketi dayalı koltuk temizleme şirketleri üretim tarzından ticarete dayalı üretim tarzına geçişteki kentlerin oluşması devlet  temizlik şirketi eliyle gerçekleştirilen ev temizlik fabrikalar, iş mer¬kezleri, alışveriş merkezleri, oteller ve hastaneler temizlik sektörünün bu¬günkü pazar alanını ve sahasının yaratılmasını sağlamıştır. 

Özellikle, 1985 ler den sonra ev temizleme şirketi. Büyük kentlerde başlayan yerinde yıkama hacimsel olarak büyük, dikey ve yatay inşa edilen alışveriş merkezleri, hastaneler, en son teknoloji ile kurulan fabrikalar, göz kamaştırıcı siteler, temizlik hizmetleri sektörü temizlik şirketleri ve dış kaynak ev temizlik firmaları satın alımı diye tanımlanan "outsourcing" hizmetlerinin temizlik firması ortaya çıkmasını adeta dayatmıştır. Ancak, diğer Avrupa ev temizlik şirketi ülkelerine göre ev temizlik şirketigeç gelişen sanayi temizlik şirketleri izmir ve kentleşmeye bağlı olarak, temizlik hizmetleri işletmeciliğinin  ev temizliği şirketi ve ev temizleme şirketleri gelişimi de gecikmiştir.2000 li, yıllara gelindiğinde, temizlik hizmetleri sektörünün Türkiye'de 225 bin kişilik istihdam alanı yarattığı İstanbul temizlik firmaları görülmektedir. Bir Türk aile yapısının dört kişiden oluştuğu düşünüldüğünde, yaklaşık 800 bin kişinin bu alandan beslendiği söylenebilir. Türkiye'de başka hiçbir işi olmayan, temizlik şirketleri ev temizliği firmaları kentin varoşlarında yaşayan vasıfsız iş gücünü milyarlarca lira ofis temizliği  inşaat temizliği şirketleriharcayarak, eğiten yada meslek kazandırma kurslarına göndererek, işsizliğe çözüm üreten bu ev temizlik şirketi ev temizliği firmaları işletmelerin, istihdam yaratma dışında ülke ekonomisine yıllık olarak koltuk temizleme firmaları 680 trilyon katkı sağladığı bilinmektedir. Ayrıca, bu işletmelerin sosyal sigortalar kurumuna ve stopaj vergileri yoluyla temizlikci bayan yıllık 492 trilyonluk değer yarattığı da varsayılmaktadır. Bugün sayıları 1500'ün üzerinde olan temizlik işletmelerinin; İstanbul (400), Ankara temizlik için bayan ( 344), İzmir (80) başta olmak üzere, Bursa (23), Adana (18), Konya (15), Mersin (13), Antalya (12), Diyarbakır (12), Kocaeli ve Trabzon (11) eleman izmir illerinde yoğunlaştığı görülmektedir. Yoğunlaşma nedeninin söz konusu şehirlerin kentleşme ve sanayileşme düzeyi ile yakından İlgili olduğu  evlere temizlik şirketi söylenebilir. Bayan temizlikci Sektörün daha hızlı depo temizliği gelişmesi, hizmet satın alanların ve çalışanların bu alanı daha vasıflı bir İş kolu temizlik hizmetleri İzmir olarak görmelerinin ev temizliği yapan şirketler sağlanması, bu alanda çalışan nitelikli personel sayısındaki ev ilaçlama artışın yanında, hizmetlerin standartlaştırılmasıyla sağlanabilecektir. Bu konuda yapılan araştırmalar sektör çalışanlarının ağırlıklı olarak (%52) ilköğretim düzeyinde eğitim aldığını ortaya koymaktadır. Böcek ve haşere ilaçlaması yapan şirketler Bu durum, temizlik hizmetleri sektörünün eğitilmiş işgücü ihtiyacının önemli düzeyde olduğunu göstermektedir. 

 

       

İstanbul Temizlik Temizlikçi Kadın istanbul İstanbul Daire Temizlik Şirketleri İstanbul Eşyalı Ev Temizliği İstanbul Endüstriyel Temizlik İstanbul Koltuk Yıkama Şirketleri Maltepe Koltuk Temizleme Şirketleri Küçükyalı Halı Yıkama Fabrikası Maltepe Halı Yıkama Yerleri İstanbul Halı Yıkama Firmaları Maltepe Ev Temizlik Firmaları Kadıköy Ev Temizlik Şirketleri Cam ve Dış Cephe Temizliği İstanbul Gündelikçi Temizlik Fabrika Temizliği Şirketleri Zemin Temizliği Firmaları Hastane Temizliği Şirketleri Okul, Dersane Temizliği İnşaat Sonrası Temizlik İnşaat Sonrası Daire Temizliği İstanbul İlaçlama Şirketleri İstanbul Plaza Temizliği İstanbul Villa Temizliği İstanbul Gemi, Yat Temizliği İstanbul İşyeri Temizliği Cami, İbadethane Temizliği İstanbul Temizlik Şirketleri İstanbul Temizlik Firmaları İstanbul Temizlik Hizmetleri İstanbul temizlik işi şirketleri