Çengelköy Ev Temizliği  

Soru ve isteklerinizi en hızlı bir şekilde cevaplayacak ekimiz taleplerinizi beklemektedir.

0216 589 93 33  

temizlik

daire temizlik şirketleri

eşyalı ev temizliği

endüstriyel temizlik

koltuk yıkama şirketleri

koltuk temizleme şirketleri

küçükyalı halı yıkama fabrikası

halı yıkama firmaları

cam ve dış cephe temizliği

fabrika temizliği şirketleri

zemin temizliği firmaları

hastane temizliği şirketleri

okul, dersane temizliği

inşaat sonrası temizlik

inşaat sonrası daire temizliği

ilaçlama şirketleri

plaza temizliği

villa temizliği

gemi, yat temizliği

işyeri temizliği

cami, ibadethane temizliği

temizlik şirketleri

temizlik firmaları

temizlik hizmetleri

temizlik işi şirketleri

evden eve nakliye


Müşteri hizmetleri departmanımıza online olunan her an bağlanabilir ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz.Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak görevimizdir.

çengelköy ev temizliği,çengelköy daire temizliği,firmaları,fiyatları,şirketleri ...

 


 

 

 

Ev hanımı titizliğinde İşinde uzman bayanlarca yapılan ev temizliğinde ev eşyalarınız güvencemiz altındadır İstenirse eşyalarınız temizlikten önce sigortalanır.  
 
 
Ev temizliği ve evdeki hijyen herkes için çok önemlidir. Günümüz Türkiye'sindeki modern aile yapısında eşler çalışmak zorunda olduğu için çok yorucu olan ev temizliği ve bakımı aksaklıklar göstermektedir bu sorunun giderilmesinin en kolay yöntemi ise sadece bu işlerden sorumlu birisi bulmaktır.

Ancak bu işleri yapması için güvenilir bir insan bulmakta çok önemlidir .

Gazetelere ilan vererek bulacağınız kişilere ne kadar güvenerek evinizi teslim edip işinize gidebilirsiniz.

 

.

Temizlik hakkında kısa bilgiler ve tavsiyeler
İnsanoğlunun varoluşundan bugüne kadar temizlik hep vardı ve yarında var olacak. Teknolojinin gelişmesine paralel bir gelişme kaydeden temizlik artık günümüzde çok daha fazla önem kazanmaktadır. Her geçen gün kirlenen dünyamızda yeni yeni hastalıklar türemektedir. Bilim ve tıpta tüm bu gelişmelere kayıtsız kalmayıp zamana karşı verilen bu savaşta bireyden başlayıp tüm toplumları ilgilendiren temel konu temizlik tir.
Temizlik  Hayati önem taşıdığı bütün mekânlarda; yüzey, materyal ve kişisel hijyenin temin edilebilmesi için gerekli olan özel ürünler ve ekipmanlarla oluşan bir sistemdir.
Tam bir temizlik, pek nadir sağlanabilmektedir. Elimizin değdiği her şey de bir miktar kirlilik mutlaka vardır, fakat zararlı olmayabilir.Ev Temizlikçisi, Kirlilik dört genel kategoride sınıflandırılabilir.
 

  • Zerrecikler: toz, kırpıntı, lif, vs.

  • Kimyasal: gaz, sıvı, yağlı film, vs.
  • Biyolojik: bakteri, virüs, mantar, sporlar, vs.
  • Enerji veya durum değişiklikleri: ışık filmi kirletir, manyetik alanlar demir veya nikeli kirletir, radyasyon canlı hücreleri ve plastiği etkiler, ısı bozar, vs.

İşyerleri fazla sayıda kişilerin bir arada bulunduğu mekanlar olması nedeniyle enfeksiyon riski ile en fazla karşılaşılan mekanlardır. Günümüzde enfeksiyonlar; görülme görülme sıklığı, şiddeti, neden olduğu maddi ve yaşamsal kayıplar açısından büyük sorunlar oluşturmaya devam etmektedir. Bu itibarla enfeksiyonların ortaya çıkmasını engelleyecek yegane yol bu mekanlarda hijyen probleminin tam anlamıyla çözümlenmesidir.
 

Hijyenin İlk amacı; İşyeri Ev gibi mekanlarda enfeksiyon riskinin minimuma indirmektir.

Böylece personel ve ziyaretçiler korunduğu gibi daha sağlıklı ve daha güvenli bir çalışma ortamı sağlanmış olur. Önemli olan diğer bir husus ise; enfeksiyon riskine karşı kullanılan ürünlerin; uygulandığı birimlerde yıpranmayı önlemsi ve kullanıcılar için non-toksit olması gerekliliğidir

Ev Temizliği

Ev temizliği hizmetinde esas olan müşteriyle, hizmet veren firmanın uyumudur. Ev sahibinin mobilyaları, kişisel zevki ve hijyen ihtiyacı ile bizim profesyonel birikimimiz birleşmektedir.

Ev temizliği; dayalı döşeli ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası boş daire temizliği ve boş daire temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır.

 

Dayalı döşeli ev temizliği

Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır.

Mutfak, banyo, tuvalat, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan; yani evin bütün kısımları gözden geçirilir.

Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir ürün ayrı ayrı temizlenir; buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların temizliği gerçekleştirilir; lavabo, eviye, tezgah temizlenir; duvarlar ve yerler silinir.

Banyo ve tuvalet temizliğinde; tüm alan dezenfekte edilir; küvet, duşakabin, lavabo, klozet gibi mikrop olasılığı yüksek yerler özenle temizlenir; zamanla ya da dış etkenlerle sararan banyo aksanları beyazlatılır; fayanslar ilk günkü görünümüne kavuşturulur; kalan banyo aksanları hiçbir mikrop kalmayacak şekilde hijyene kavuşturulur.

Cam temizliğinde; pencere mermerleri, iç ve dış cam temizliği profesyonel elemanlarımız tarafından güvenle temizlenir.

Balkon temizliğinde; yer ve korkuluklar özenle temizlenir.

Oda temizliğinde; müşterinin mobilyalarına özen gösterilir. Ev temizliği hizmetimizin önemli bir parçası olan oda temizliğinde vitrin, masa, koltuk, sehpa, etejer, dolaplar, gerekirse içleri boşaltılarak en ince yerlerine kadar temizlenir. Elektronik aletler dikkatle temizlenir.

Halı ve kilim temizliği de oda temizliğimizin bir parçasıdır.

       

temizlik daire temizlik şirketleri eşyalı ev temizliği endüstriyel temizlik koltuk yıkama şirketleri koltuk temizleme şirketleri küçükyalı halı yıkama fabrikası halı yıkama firmaları cam ve dış cephe temizliği fabrika temizliği şirketleri zemin temizliği firmaları hastane temizliği şirketleri okul, dersane temizliği inşaat sonrası temizlik inşaat sonrası daire temizliği ilaçlama şirketleri plaza temizliği villa temizliği gemi, yat temizliği işyeri temizliği cami, ibadethane temizliği temizlik şirketleri temizlik firmaları temizlik hizmetleri temizlik işi şirketleri evden eve nakliye