Acıbadem İşyeri Temizliği  

Soru ve isteklerinizi en hızlı bir şekilde cevaplayacak ekimiz taleplerinizi beklemektedir.

0216 589 93 33  

temizlik

daire temizlik şirketleri

eşyalı ev temizliği

endüstriyel temizlik

koltuk yıkama şirketleri

koltuk temizleme şirketleri

küçükyalı halı yıkama fabrikası

halı yıkama firmaları

cam ve dış cephe temizliği

fabrika temizliği şirketleri

zemin temizliği firmaları

hastane temizliği şirketleri

okul, dersane temizliği

inşaat sonrası temizlik

inşaat sonrası daire temizliği

ilaçlama şirketleri

plaza temizliği

villa temizliği

gemi, yat temizliği

işyeri temizliği

cami, ibadethane temizliği

temizlik şirketleri

temizlik firmaları

temizlik hizmetleri

temizlik işi şirketleri

evden eve nakliye


Müşteri hizmetleri departmanımıza online olunan her an bağlanabilir ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz.Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak görevimizdir.

 

OKYANUS  TEMİZLİK

 

İstenirse elektronik eşyalarınızın özel temizliğide dahil işyeri temizliğiniz itina ile yapılır   
İşyerinizde çalışma konunuza özel dezenfektanlar ve temizleyiciler ile temizlik yapmaktayız. Bu konuda ücretsiz expertiz hizmetimizi isteyiniz. Periyodik temizlik bakım anlaşmaları yapılır.
  
 Büro temizliği genel şekliği ile ev temizliği ile benzerdir. Ancak Ancak bürolarda evrak odası, malzemelik ve depo gibi farklı özellik içeren birimlere sahip olabilir.
Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir.

Ayrıca büro temizliği sırasında iş akışına engel olmamak, toplantı ve görüşme v.b. sırasında ortamı rahatsız etmemek ve o iş yeri ile ilgili bilgiler konusunda gizlilik prensiplerine uymak firmamız prensipleri arasındadır.

Bazı plaza tipi bürolarda elemanların iyi kimlik bilgileri ve temiz savcılık kağıtları ile birlikte güvence verilerek işbaşı yaptırılır.
Oluşan aksaklıklardan firmamız 1.dereceden sorumludur.

 

 

 

 

 

İstanbul, İnşaat Sonrası Temizlik, İnşaat Sonrası Genel Temizlik, İnşaat  Temizliği, Anadolu, Avrupa, Yakası,Kaliteli, Profesyonel, Periyodik, Ucuz, Düzenli, Yakın, Gebze, Çevre, Akşam, Acil, Kaba, ince, Boş, Dolu, İnşaat Temizliği, Büyük, Küçük, Buhar Makinesiyle, Tadilat, inşaat, Sonrası temizlik, İnşaat Sonrası Ev Temizliği, Genel, Temizlik, Temizlik Şirketi, Temizlik Şirketleri, Temizlik, Firması, Temizlik Firmaları, Fiyatları, Nedir, Nasıl Olmalı, Ofis Temizliği, Büro, Banka, Tadilat, Cami, Okul, Garaj, Hastane, Dershane,  İnşaat sonrası Villa Temizliği, Gemi, Yat, Tekne, Daire Temizliği, Kolej, Kilise, Koltuk, Oto Park, Kamu Binası, Site, Apartman, Merdiven, Endüstriyel, Halı, Otel, Uçak, Yalı, Konak, Konut, Panjur, Koltuk, Yer, Fuar, Sosyal, Granit, Tesis, Yüzme, Havuz, Dış Cephe Temizliği, Ofis Temizliği Firması, Yangın, Kaplama, Ahşap, Ağaç, Kütük,  Döşeme, Yardımcı, Bayan, Gündelik, periyodik, Ofis Temizlik, Temizlikçi, Duvar, Cam, Silimi, Silme, Ofis Dış Cephe Temizliği, Mermer, Zemin, Yer, Cilalama, Cilacı, Bilgisayar Temizliği, Bakımı, Temizlemek, Parlatmak, Silmek, Yıkama, Yıkamak, Mutfak, Hizmetleri, Banyo, Wc, Kapı, Dolap,

 

 

       

temizlik daire temizlik şirketleri eşyalı ev temizliği endüstriyel temizlik koltuk yıkama şirketleri koltuk temizleme şirketleri küçükyalı halı yıkama fabrikası halı yıkama firmaları cam ve dış cephe temizliği fabrika temizliği şirketleri zemin temizliği firmaları hastane temizliği şirketleri okul, dersane temizliği inşaat sonrası temizlik inşaat sonrası daire temizliği ilaçlama şirketleri plaza temizliği villa temizliği gemi, yat temizliği işyeri temizliği cami, ibadethane temizliği temizlik şirketleri temizlik firmaları temizlik hizmetleri temizlik işi şirketleri evden eve nakliye